Gönüllümüz Olun!

WhatsApp Image 2023-12-13 at 17.57.26_393eceea

FIRST® ismi, “Bilim ve Teknolojinin Tanınması ve Yayılması İçin” (“For Inspiration and Recognition of Science and Technology”) anlamına gelen bir kısaltmadır.

FIRST 1989’da gençlerin bilime ve teknolojiye yönelik ilgisini canlandırmak için kuruldu. Manchester NH’de kurulan FIRST, gençleri bilim, mühendislik, teknoloji ve matematik alanlarında bir eğitim ve kariyer hedeflemeye motive eden ve aynı zamanda özgüven ve hayat becerilerini geliştiren ulaşılabilir ve inovatif programlar tasarlar.
 
FIRST‘un misyonu gençleri heyecanlı, mentor tabanlı bilim ve teknoloji alanlarında yetenekleri geliştirmelerini sağlayan, inovatif olmaya yönlendiren ve liderlik, iletişim gibi hayat becerilerini geliştirmelerini sağlayan programların bir parçası yaparak teknoloji ve bilim alanında liderler olmaları için ilham vermektir.
 
Etkinlikler tüm dünyada gönüllülerin desteğiyle gerçekleşmektedir. Siz de gençlerin bu etkinlikte güzel bir deneyim yaşamasına sağlamak için gönüllü olun!
 
  • Gönüllümüz olmak ve gençlerin gelişimine katkıda bulunmak için,öncelikle Fikret Yüksel Vakfı – Genel Gönüllü Formu‘nu doldurmanızı rica ediyoruz. Form sayesinde etkinlikler hakkında sizi en güncel etkinliklerimizden ve duyurularımızdan haberdar edebiliriz.

 

Fikret Yüksel Vakfı Gönüllü Koordinatörlüğüne her türlü bilgi ve iletişim için volunteers@fikretyukselfoundation.org adresinden ulaşabilirsiniz.

FTC etkinliklerimizde gönüllü olmak ve gönüllü rolleri hakkında bilgi edinmek için butona tıklayabilirsiniz.

FRC etkinliklerimizde gönüllü olmak ve gönüllü rolleri hakkında bilgi edinmek için butona tıklayabilirsiniz.